Specjaliści kolby

powrót

Specjaliści kolby

Specjaliści ds. sprzedaży detalicznej

Specjaliści ds. sprzedaży detalicznej

Maciej Szczerek

  • Noże
  • Noktowizja
  • Broń palna

kom: +48 510 583 338

tel: +48 32 265 22 00 wew. 22

e-mail: m.szczerek@kolba.pl

  • Noże
  • Noktowizja
  • Broń palna

Seweryn Walęcki

  • Wiatrówki
  • Optyka
  • Latarki

kom: +48 517 855 217

tel: +48 32 265 22 00 wew. 22

e-mail: s.walecki@kolba.pl

  • Witarówki
  • Optyka
  • Latarki

Paweł Rak

  • Wykrywacze metali
  • Łuki
  • Latarki

kom: +48 515 269 062

tel: +48 32 265 22 00 wew. 24

e-mail: p.rak@kolba.pl

e-mail: serwis@kolba.pl

  • Wykrywacze metali
  • Łuki
  • Latarki

Katarzyna Strzemp

  • Odzież i obuwie
  • Turystyka i survival

kom: +48 501 303 125

tel: +48 32 265 22 00 wew. 13

e-mail: k.strzemp@kolba.pl

  • Odzież i obuwie
  • Turystyka i survival

Raty

Raty

Serwis i reklamacje

Serwis i reklamacje

Usługi rusznikarskie

Usługi rusznikarskie

Realizacja zamówień

Realizacja zamówień

Michał Karcz

  • Kierownik magazynu
  • Zamówienia

tel: +48 32 265 22 00 wew. 21

e-mail: m.karcz@kolba.pl

  • Kierownik magazynu
  • Zamówienia

Marcin Socha

  • Zamówienia hurtowe

tel: +48 32 265 22 00 wew. 21

e-mail: m.socha@kolba.pl

  • Zamówienia hurtowe

Artur Kapusta

  • Zamówienia hurtowe

tel: +48 32 265 22 00 wew. 21

e-mail: a.kapusta@kolba.pl

  • Zamówienia hurtowe

Przemysław Garbacz

  • Zamówienia hurtowe

tel: +48 32 265 22 00 wew. 21

e-mail: p.garbacz@kolba.pl

  • Zamówienia hurtowe

Anna Saternus

  • Zamówienia detaliczne

tel: +48 32 265 22 00 wew. 21

e-mail: a.saternus@kolba.pl

  • Zamówienia detaliczne

Nina Zoń-Ograbisz

  • Zamówienia detaliczne

tel: +48 32 265 22 00 wew. 21

e-mail: n.zonograbisz@kolba.pl

  • Zamówienia detaliczne

Iwona Pikuła

  • Zamówienia detaliczne

tel: +48 32 265 22 00 wew. 21

e-mail: i.pikula@kolba.pl

  • Zamówienia detaliczne

Sprzedaż hurtowa

Sprzedaż hurtowa

Michał Sebesta

  • Hurt
  • Latarki
  • Wiatrówki

tel: +48 518 836 553

tel: +48 32 265 22 00 wew. 25

e-mail: m.sebesta@kolba.pl

e-mail: hurt@kolba.pl

  • Hurt
  • Latarki
  • Wiatrówki

Mariusz Maślak

  • Hurt
  • Noże
  • Wiatrówki

tel: +48 506 951 669

tel: +48 32 265 22 00 wew. 20

e-mail: m.maslak@kolba.pl

e-mail: hurt@kolba.pl

  • Hurt
  • Noże
  • Wiatrówki

Księgowość

Księgowość

Kamila Nowak

  • Główna księgowa

tel: +48 32 265 22 00 wew. 28

e-mail: k.nowak@kolba.pl

  • Główna księgowa

Agnieszka Klimek

  • Księgowa

tel: +48 32 265 22 00 wew. 28

e-mail: a.klimek@kolba.pl

  • Księgowa

Administracja

Administracja

Sylwia Seńko

  • Specjalista ds. zaopatrzenia

tel: +48 512 044 175

tel: +48 32 265 22 00 wew. 30

e-mail: s.senko@kolba.pl

  • Specjalista ds. zaopatrzenia

Joanna Rak

  • Audytor jakości i WSK
  • Administracja

tel: +48 32 265 22 00 wew. 15

e-mail: j.rak@kolba.pl

  • Audytor jakości i WSK
  • Administracja

Marketing i grafika

Marketing i grafika

Mateusz Matuszczak

  • Specjalista ds. marketingu oraz IT

tel: +48 32 265 22 00 wew. 11

e-mail: m.matuszczak@kolba.pl

  • specjalista ds. marketingu oraz IT

Olga Masiarek

  • projektant graficzny

tel: +48 32 265 22 00 wew. 11

e-mail: o.masiarek@kolba.pl

  • projektant graficzny

Patrycja Łazarczyk

  • projektant graficzny

tel: +48 32 265 22 00 wew. 11

e-mail: p.lazarczyk@kolba.pl

  • projektant graficzny

Bartłomiej Bijok

  • fotograf
  • copywriter
  • dział marketingu

tel: +48 32 265 22 00 wew. 11

e-mail: b.bijok@kolba.pl

  • fotograf
  • copywriter

Tomasz Kudła

  • specjalista ds. social media

tel: +48 32 265 22 00 wew. 11

e-mail: t.kudla@kolba.pl

  • specjalista ds. social media

Zarząd

Zarząd

Łukasz Matuszczak

  • dyrektor generalny

tel: +48 32 265 22 00 wew. 26

e-mail: l.matuszczak@kolba.pl

  • dyrektor generalny

Agnieszka Matuszczak

  • dyrektor finansowy

tel: +48 32 265 22 00 wew. 26

e-mail: a.matuszczak@kolba.pl

  • dyrektor finansowy

Adam Eckert

  • dyrektor handlowy

tel: +48 500 235 125

tel: +48 32 265 22 00 wew. 27

e-mail: a.eckert@kolba.pl

  • dyrektor handlowy
Brak produktów do porównania