Noże do rzucania dla początkujących i zaawansowanych

Jeśli poszukujesz noży rzutek do regularnych treningów lub rekreacji sklep Kolba.pl może zaoferować Ci kilka naprawdę ciekawych propozycji. Dzięki doskonałemu wyważeniu, specjalnej konstrukcji oraz zastosowaniu wytrzymałych materiałów, noże do rzucania będą służyć przez długi czas, zapewniając dużo emocji i zabawy.

Noże do rzucania dla początkujących i zaawansowanych

Product

51,90

Wysyłka 24 godz.

Product

47,90

Wysyłka 24 godz.

Product

169,00

Wysyłka 24 godz.

129,00

-13%

149,00

Wysyłka 24 godz.

Product

53,00

Wysyłka 24 godz.

Product

39,90

Wysyłka 24 godz.

Product

49,90

Wysyłka 24 godz.

Product

64,90

Spodziewana dostawa 29.11

Product

51,90

Spodziewana dostawa 29.11

Product

39,90

Niedostępny

NIE MA TU TEGO, CZEGO SZUKASZ?

Pomożemy Ci znaleźć to, czego potrzebujesz!


ZOSTAW NUMER, ODDZWONIMY!


Nożami zazwyczaj rzuca się hobbystycznie, osoby zaawansowane często udzielają występów podczas rekonstrukcji historycznych lub zlotów miłośników noży i broni. Intensywny trening pomaga w nauce prawidłowej techniki rzutu oraz zachowaniu właściwego bezpieczeństwa. Sklep oferuje noże do rzucania wielu marek, o różnorodnej stylistyce i przedziałach cenowych. Dzięki temu w naszym sklepie kupisz wymarzony nóż do rzucania bez rujnowania własnego budżetu.

Duży wybór noży do rzucania

Noże do rzucania dostępne w naszej ofercie cechują się wysoką jakością wykonania, dobrym wyważeniem oraz odpowiednią konstrukcją. Jest to szczególnie istotne dla osób początkujących, ponieważ ćwiczenie techniki prawidłowego trzymania i wyrzutu noża gwarantuje bezpieczeństwo zarówno osobie rzucającej, jak i osobom postronnym. Różnorodna stylistyka oferowanych noży sprawi, że trening będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujący. Sklep oferuje rzutki, dzięki którym każdy nauczy się właściwego chwytu, techniki wyrzutu i oceny odległości do celu.

Wśród propozycji sklepu znajdziemy nóż do rzucania hiszpańskiej marki Joker, doskonale wyważony i wykonany ze stali nierdzewnej. Wyróżnia się wysoką jakością, długą 12 cm głownią oraz atrakcyjną ceną Dodatkowym atutem jest pochewka z możliwością przypięcia do paska. Kolejną ciekawą rzutką jest nóż do rzucania Joker JKR523 o doskonale dobranej długości 19 cm. Produkt wykonany został z jednego kawałka stali, co czyni go praktycznie niezniszczalnym. Rękojeść tego modelu posiada kilka wycięć mających na celu zmniejszyć masę i poprawić wyważenie noża. Niewielki występ imitujący jelec chroni przed zsunięciem się dłoni na ostrze. Warty uwagi jest także sztylet militarny o konstrukcji full tang niemieckiej firmy MFH. Głownia o profilu dagger, została wykonana ze stali nierdzewnej, a jej ostrze jest częściowo ząbkowane, co umożliwia również cięcie twardych i włóknistych materiałów. Rękojeść noża wykonano z antypoślizgowej gumy, zwiększając tym samym komfort użytkowania. Wraz z rzutką Klient otrzymuje skórzaną pochewkę umożliwiającą przenoszenie noża na pasie lub ekwipunku.

Noże do rzucania w zestawach

Bardzo interesującą propozycją jest zestaw trzech rzutek wspomnianej firmy Joker. Noże posiadają rękojeść owiniętą nylonową linką zapewniającą dobry chwyt. Przenoszenie noża ułatwia kabura z paskami na rzepy. W sklepie można znaleźć także komplet noży wykonany z oksydowanej stali nierdzewnej j. Rękojeść wykonana jest tą samą techniką jak w omawianym wcześniej modelu. Jeżeli nie wiesz jaki nóż do rzucania będzie dla Ciebie lepszy to zawsze chętnie służymy pomocą.

Zobacz również:

Najczęściej zadawane pytania

1️⃣ Jak nazywają się noże do rzucania?

Noże do rzucania potocznie określane są jako rzutki - ich uproszczona konstrukcja z reguły pozbawiona jest profilowanej rękojeści, z uwagi na zastosowanie nieobejmujące faktycznej pracy z nożem. Noże do rzucania często nie posiadają zaostrzonej krawędzi tnącej, a jedynie sztych, co pozwala im z łatwością wbić się w cel.

2️⃣ Jaki nóż do rzucania wybrać?

Wybierając nóż do rzucania warto postawić na proste rozwiązania - rzutka nie musi być wykonana z wysokiej jakości stali, ponieważ utrzymanie ostrości jest dla niej w rzeczywistości kompletnie nieistotne. Warto decydować się na konstrukcje z miękkich stali takich jak 420, które dobrze znoszą uderzenia i są łatwe w ponownym wyprofilowaniu sztychu.